přihlašování
Email:
Heslo:
Autologin:

Email:

Produkty

Detail kategorie: Ostatní domácí spotřebiče a potřeby

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
  zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|

Cigaretová plnička Professor CP1

volitelná hustota tabáku 5 stupňů, vhodná pro všechny druhy tabáku, náhradní spirála a čisticí kartáček zdarma
599 Kč s DPH
Skladem u dodavatele
Cigaretová plnička Professor CP1

Umyvadlo kulaté Wham 11960 36cm béžové

Umyvadlo
105 Kč s DPH
Skladem v eshopu
Umyvadlo kulaté Wham 11960 36cm béžové

Box s víkem Wham 10853 16L modrý

Skladovací box
224 Kč s DPH
Skladem v eshopu
Box s víkem Wham 10853 16L modrý

Box s víkem Wham 12696 45L modrý

Skladovací box
528 Kč s DPH
Skladem v eshopu
Box s víkem Wham 12696 45L modrý

Odpadkový pytel Secolan 60l zelený 15ks se stahovací šňůrkou

Odpadkový pytel Secolan 60l zelený 15ks se stahovací šňůrkou; 64x71 cm
78 Kč s DPH
Skladem-dodání 2-4 dny
Odpadkový pytel Secolan 60l zelený 15ks se stahovací šňůrkou

Vědro s výlevkou Wham 12000 10L béžové

Vědro
133 Kč s DPH
Skladem v eshopu
Vědro s výlevkou Wham 12000 10L béžové

Odžmolkovač Adler AD 9608

Odžmolkovač, snadno odstraňuje nečistoty z textilií, oděvů, přikrývek, závěsů atd.
334 Kč s DPH
Skladem v eshopu
Odžmolkovač Adler AD 9608

Odstraňovač žmolků Singer BSM 203/00

* Rotační nůž z nerez oceli * Bezpečnostní automatické vypnutí * Tři úrovně nastavení ochrany oděvů
292 Kč s DPH
Skladem v eshopu
Odstraňovač žmolků Singer BSM 203/00

Alkohol tester Sencor SCA BA01

Rozsah měření: 0,1 - 1,5. Alarmující hodnota: 0,2. Jednotka: . (nebo %BAC nebo mg/l; volitelné)
399 Kč s DPH
Skladem v eshopu
Alkohol tester Sencor SCA BA01

Odpadkový pytel Secolan 20 l extra silný 25ks

Odpadkový pytel Secolan 20 l extra silný 25ks; 48x52 cm
53 Kč s DPH
Skladem
Odpadkový pytel Secolan 20 l extra silný 25ks

15425 BOX SE SKL.VÍKEM 80L RŮŽOVÝ WHAM

SKLADOVACÍ BOX
687 Kč s DPH
Skladem v eshopu
15425 BOX SE SKL.VÍKEM 80L RŮŽOVÝ WHAM

Box s víkem Wham 10850 16L bílý

Skladovací box
224 Kč s DPH
Skladem v eshopu
Box s víkem Wham 10850 16L bílý

Box s víkem Wham 12322 24L růžový

Skladovací box
252 Kč s DPH
Skladem v eshopu
Box s víkem Wham 12322 24L růžový

Umyvadlo kulaté Wham 11275 36cm stříbrné

Umyvadlo
105 Kč s DPH
Skladem v eshopu
Umyvadlo kulaté Wham 11275 36cm stříbrné

Opticord SC-SC 62,5/125µ 3m

www.mader.cz
261 Kč s DPH
Nedostupné
Opticord SC-SC 62,5/125µ 3m

Trubičky k alkohol testeru Evolve Next

Kusů v balení: 3 ks
43 Kč s DPH
Nedostupné
Trubičky k alkohol testeru Evolve Next
1 2 3 4 5 >> >|