32" LED AOC C32G2ZE-VA,FHD,240Hz,cur
Dostupnost: Skladem, dodání 2-4 dní
Part no.: MONAOCGAM0001
Kód produktu: 82195605
Výrobce: AOC
Váha: 10,2 kg
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Rozlišení Full HD, 31,5" panel VA a poloměr zakřivení 1500R vytvářejí dokonalou kvalitu obrazu na zakřiveném monitoru AOC C32G2ZE. Díky době odezvy 1 ms, obnovovací frekvenci 240 Hz a jasu 300 nitů poskytuje tento monitor maximálně plynulý obraz s úžasnými barvami.
* Flicker-free
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 31.5
Rozlišení: 1 920 × 1 080
Rozteč bodu [mm]: 0.3637
Obnovovací frekvence: 240 Hz
Poměr stran: 16 : 9
Povrch displeje: Antiglare + 3H
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000 : 1
Odezva [ms]: 1 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Konektory:
*HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.2
*Audio výstup: Headphone out (3,5mm)
Napájení: Externí, 100–240 V, 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 45 watt
Stand By režim [W]: 0.3 watt
Montáž na zeď: Vesa 100 × 100
Naklápění monitoru: Naklonění: -3.5 ± 1.5 ~ 21.5 ± 1.5 °
Barva: černá/červená
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 713.1 x 530.3 x 244.9 mm