3M PF195W1B Blickschutzfilter f. 19,5" 16:10 Monitor Breitbild
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem, dodání 2-4 dní
Part no.: 7100083288
Kód produktu: 115179982
Výrobce: 3M
Popis produktu
Popis produktu
kompatibilní s: univerzální
Uhlopříčka obrazovky (cm): 49,5
Úhlopříčka obrazovky (palce "): 19,5
Poměr stran: 16:10
Povrch: Lesklý + matný
Typ: Bezpečnostní fólie
Počet: 1
Barva: černá
3M PF195W1B Privacy filter for 19.5" monitors
Features:
Effective ‘blackout’ for side views outside the front 60° viewing angle
Matt surface helps to reduce glare and fingerprints
Reduces blue light without distorting the natural colours of your screen
Attachment with adhesive strips and retaining tabs
Screen format: landscape
Double-sided from matt to glossy
For devices with raised bezel
Screen diagonal: 19.5" / 49.5 cm
Aspect ratio: 16:10
Quantity: 1
Dimensions (L x H): 419 x 263 mm