4kanálový spínací modul ZigBee s beznapěťovým kontaktem DC 32V Avatto ZWSMMD-4-32V
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem-dodání 2-4 dní
Part no.: ZWSMD-4-32V
Kód produktu: 124874516
Váha: 1 kg
Popis produktu
Popis produktu
ZigBee 4-kanálový spínací modul s beznapěťovým kontaktem DC 32V Avatto ZWSMMD-4-32V.
Avatto ZWSMMD-4-32V je 4-kanálový spínací modul ZigBee s beznapěťovým kontaktem, který je určen pro bezpečnou a přesnou správu nízkonapěťových zařízení do 32 V DC. Každý kanál podporuje zátěž až 10 A, což poskytuje velkou flexibilitu při ovládání osvětlení, domácí automatizace nebo řídicích systémů. Díky použití beznapěťového kontaktu je modul ideální tam, kde je vyžadováno oddělení napájecího obvodu od řídicího signálu.
Stabilní komunikace a plné ovládání z aplikace
Automatizace, plány a sdílení zařízení
Výrobce:
Avatto
Model
ZWSMD-4
Vstup
AC/DC 7-32 V/typ C 5 V
Maximální zatížení
10 A/skupina
Protokol
Zigbee 3.0
Rádiová frekvence
433 MHz