ACER NTB Nitro 16S AI (AN16S-61-R3HE),R9 AI-365,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5070,W11H,Black
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: NH.QXTEC.001
Kód produktu: 121570614
Výrobce: acer
Váha: 3 kg
Popis produktu
Popis produktu
ACER NTB Nitro 16S AI (AN16S-61-R3HE) Part Number: NH.QXTEC.001
Procesor Výrobce procesoru: AMD Model procesoru: Ryzen AI 9 365 processor Rychlost procesoru: 2,0 GHz Počet jader: 10
Zobrazení a grafika Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Velikost obrazovky: 16" Technologie obrazovky displeje: IPS Typ displeje: Matný Dotykový displej: Ne Režim obrazovky: WQXGA Rozlišení obrazovky: 2560 x 1600 Poměr stran: 16:10
Paměť Standardní paměť: 32 GB Technologie paměti: DDR5
Uložiště Celková kapacita disku: 1024 GB Typ disku: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Síť a komunikace Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano Bluetooth 5.3: Ano
Rozhraní/porty 1x USB Type-C port 2x USB 3.2 Gen2 1x USB 2.0 HDMI 2.1 RJ-45 3,5mm Jack port
Software Operační systém: Windows 11 Home
Popis napájení 230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky Barva: Obsidian Black Specifikace: Black Aluminium LCD + bottom cover Rozměry (ŠxHxV): 356,78 x 275,5 x 19,9 mm Hmotnost (přibližná): 2,18 Kg