ACER NTB Aspire 14 AI (A14-61M-R5VQ),R5 AI 330,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Radeon 820M,W11H,Silver
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: NX.JL1EC.007
Kód produktu: 124873298
Výrobce: acer
Váha: 2,5 kg
Popis produktu
Popis produktu
ACER NTB Aspire 14 AI (A14-61M-R5VQ) Part Number: NX.JL1EC.007
Procesor Výrobce procesoru: AMD Model procesoru: Ryzen AI 5 330 Rychlost procesoru: 2,0 GHz Počet jader: 4
Zobrazení a grafika Grafická karta: AMD Radeon 820M Velikost obrazovky: 14" Typ obrazovky: LCD Technologie obrazovky displeje: Matný Režim obrazovky: WUXGA Technologie podsvícení: IPS Rozlišení obrazovky: 1920x1200 Poměr stran: 16:10
Paměť Standardní paměť: 16 GB Technologie paměti: LPDDR5X Memory On Board + N/A
Uložiště Celková kapacita disku SSD: 512 GB Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano Bluetooth v5.3: Ano
Rozhraní/porty 2x USB Type-C port 2x USB 3.2 Gen1 HDMI 2.1 3,5mm Jack port
Software Operační systém: Windows 11 Home
Popis napájení 65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0