Acer Aspire Go Spin 14/AGSP14-31PT-33QY/3-N355/14"/WUXGA/T/16GB/512GB SSD/UHD/W11H/Silver/2R
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: NX.J3UEC.002
Kód produktu: 117703587
Výrobce: acer
Váha: 3 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Acer Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-33QY)
* klávesa Copilot
* AcerSense App
* podpora Acer Active Pen (Wacom AES 2.0)
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core 3 N355 (8 jader, 8 vláken, 3,9 GHz, 6 MB cache)
Paměť: 16GB LPDDR5 na desce
Pevný disk: 512GB PCIe Gen3 NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS lesklý, 60Hz
Grafická karta: Intel UHD Graphics 32EU
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Klávesnice: nepodsvícená bez numerického bloku
Web kamera: HD USB TNR
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6, 802.11ax + BT 5.1)
Porty USB:
* 2x USB typu C™: podpora USB 3.2 Gen 2 (až 10Gb/s/DisplayPort/USB nabíjení 5V; 3A/DC-in 19V; 45W)
* 2x USB typu A: 3.2 Gen 1
Další porty:
* 1x HDMI 2.1
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 53Wh Li-ion
Napájení: 65W USB-C AC adaptér PCR50%
Barva: stříbrná (Pure Silver)
Rozměry: 319,8x227,9x22,3mm
Hmotnost: 1,54kg
Záruka: 2 roky
Popis produktu
* klávesa Copilot
* AcerSense App
Paměť: 16GB LPDDR5 na desce
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Web kamera: HD USB TNR
Síť: ne
Porty USB:
* 2x USB typu A: 3.2 Gen 1
Další porty:
* 1x HDMI 2.1
Baterie: 53Wh Li-ion
Barva: stříbrná (Pure Silver)
Rozměry: 319,8x227,9x22,3mm