KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: NX.J3JEC.004
Kód produktu: 120057023
Výrobce: acer
Váha: 3 kg
Popis produktu
Popis produktu
ACER NTB Aspire Spin 14 (ASP14-52MTN-71AC) PN: NX.J3JEC.004
Procesor Výrobce procesoru: Intel Model procesoru: Core Ultra 7 processor 155U Rychlost procesoru: 1,7 GHz Počet jader: 12
Zobrazení a grafika Grafická karta: Intel Graphics Velikost obrazovky: 14" Typ obrazovky: IPS Technologie obrazovky displeje: Glare Režim obrazovky: WUXGA Technologie podsvícení: LED Rozlišení obrazovky: 1920x1200 Poměr stran: 16:10 Dotyková obrazovka: Ano
Paměť Standardní paměť: 32 GB Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště Celková kapacita disku SSD: 1024 GB Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4
Síť a komunikace Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2: Ano Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty 2x USB Type-C port 2x USB 3.2 Gen 1 port 1x HDMI port 3,5mm Jack port
Software Operační systém: Windows 11 Home
Popis napájení 65W USB Type-C AC Adapter PCR50%_TCO9.0