KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: NX.EG8EC.007
Kód produktu: 83364775
Výrobce: ACER CZECH REPUBLIC S.R.O.
Popis produktu
Popis produktu
Model určen pro žáky, učitele a školy.
Extensa 215 (EX215-52-34TU) NX.EG8EC.007
Procesor Výrobce procesoru: Intel Typ procesoru: Core ™ i3 Generování procesoru: 10. gen Model procesoru: i3-1005G1 Jádro procesoru: Dvoujádrový (2 jádra ™) Rychlost procesoru: 1,20 GHz Maximální rychlost: 3,40 GHz Mezipaměti: 4 MB 64bitové zpracování: Ano Hyper-Threading: Ano Technologie vPro: Ne
Displej a grafika Velikost obrazovky: 39,6 cm (15,6 ") Typ obrazovky: LCD Technologie displeje: ComfyView Poměr stran: 16:9 Režim obrazovky: FHD Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080 HDCP podporováno: Ano Výrobce grafického řadiče: Intel Model grafického řadiče: UHD Graphics
Software Operační systém: Windows 10 Pro Education
Popis napájení Maximální příkon napájecího zdroje: 45 W
Fyzikální vlastnosti Barva: Černá Výška: 19,90 mm Šířka: 363,4 mm Hloubka: 250,5 mm Hmotnost (přibližná): 1,90 kg