Acer Predator Helios 18 AI/PH18-73-953K/U9-275HX/18"/2560x1600/64GB/2TB/RTX 5080/W11H/Black/2R
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: NH.QVYEC.003
Kód produktu: 119881608
Výrobce: acer
Váha: 7,87 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Acer Predator Helios 18 AI (PH18-73-953K)
* 2x ventilátor 6. generace AeroBlade™ 3D
* PredatorSense App
* klávesa Copilot
* podsvícení loga + dynamické RGB ambientní podsvícení
Operační systém: Windows 11 Home
NPU: Intel® AI Boost (až 13 TOPS)
Paměť: 2x 32GB DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): čtyři sloty DDR5 (4/2)
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP5 + 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SD
Displej: 18" WQXGA (2560x1600) 16:10 antireflexní IPS Mini LED, 250Hz, DCI-P3 100%, 1000 nitů, podpora DDS, HDR 1000, Low blue
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5080, 16G GDDR7
Audio: 6x reproduktor, DTS® X: Ultra Audio; 2x mikrofon
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Podsvícená klávesnice: per-key RGB + mechanické WASD + šipky MagKeys 4.0
Numerická klávesnice: ano
Web kamera: FHD IR USB TNR
Síť: 5GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 802.11be 2x2 MU-MIMO Killer 1750x + BT 5.4 LE Audio)
Porty USB:
* 2x USB typu C: USB 3.2 Gen 2x2 (až 20 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5V; 3A/vstup DC 20V; 100W
* 2x USB 3.2 Gen 2
* 1x USB 3.2 Gen 1
Další porty:
* 1x RJ-45 (5G Ethernet)
* 1x HDMI 2.1
* 1x čtečka SD karet
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x napájecí konektor
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 99Wh Li-ion
Napájení: 400W AC adapter
Barva: černá (Abyssal black)
Rozměry: 401x307,9x29,55mm