Acer TravelMate P2 16/TMP216-51-G2-TCO-57VE/5-120U/16"/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11P EDU/Gray/2R
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: NX.B9JEC.002
Kód produktu: 121572208
Výrobce: acer
Váha: 2,83 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Acer TravelMate P2 16 (TMP216-51-G2-TCO-57VE)
* Acer Dust Defender
* TravelMate Sense App
* certifikace TCO
* armádní standard MIL-STD 810H
Paměť: 16GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): 2x DDR5 (2/1)
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (HDD upgrade kit)
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: DTS® Audio, 2x stereo reproduktor, 2x mikrofon
Web kamera: FHD IR USB TNR
Polohovací zařízení: TouchPad
Klávesnice: podsvícená s numerickým blokem
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka čipových karet: ne
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WiFi 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.3)
Konektory USB:
* 2x USB typ-C (USB4® 40Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjení 5V; 3A/DC-in port 20V; 65W s podporou nabíjení)
* 2x USB 3.2 Gen1
Další konektory:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.0
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x napájecí konektor
* 1x bezpečnostní slot Kensington
TPM 2.0: ano
Baterie: 53Wh Li-ion, 3 články
Výdrž baterie: až 12h (MobileMark® 2025)
Napájení: 65W USB-C AC adaptér PCR50%