Asus 27palcový monitor XG27ACMEG-G s DP a HDMI portem USB-C
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: 3-5 dní dostupné
Part no.: XG27ACMEG-G
Kód produktu: 123254964
Výrobce: Asus
Váha: 9 kg
Popis produktu
Popis produktu
Monitor ROG Strix XG27ACMEG-G Hatsune Miku Edition Monitor ROG Strix XG27ACMEG-G Hatsune Miku Edition 27palcový herní monitor s rozlišením 2560x1440, obnovovací frekvencí 260 Hz (nad 144 Hz), odezvou 0,3 ms (min.), rychlou IPS technologii, Extreme Low Motion Blur Sync, USB typu C, kompatibilní s G-Sync, DisplayWidget Center, stativovým paticí, HDR, Aura Sync 27palcový HDR herní monitor s rozlišením 2560 x 1440 a ultra rychlou obnovovací frekvencí 260 Hz (OC), navržený pro profesionální hráče a pohlcující hraní Technologie ASUS Fast IPS umožňuje dobu odezvy 0,3 ms (min.) pro ostrý obraz ve hrách s vysokou snímkovou frekvencí Technologie ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) umožňuje ELMB s proměnnou obnovovací frekvencí, eliminuje duchy a trhání snímků a zajišťuje ostrý herní obraz při vysokých snímkových frekvencích Technologie ROG Gaming AI s funkcemi založenými na umělé inteligenci vylepšuje herní zážitek. DisplayWidget Center umožňuje snadno upravovat nastavení monitoru pomocí myši s portem USB typu C a režimem DP Alt, což znamená, že můžete připojit zařízení a vytvořit bezproblémovou konfiguraci. Co-branded edice kombinuje bezkonkurenční výkon ROG a estetiku inspirovanou sci-fi s charakteristickým modrozeleno-růžovým barevným schématem Hatsune Miku. Energetický štítek: Stáhnout Model: XG27ACMEG-G Poměr stran: 16:9 Úhlopříčka obrazovky: 27" Typ panelu: Rychlý IPS Plocha povrchu panelu: Matná Dotyková obrazovka: Ne Technologie podsvícení: LED Vertikální viditelná plocha: 335,66" Horizontální viditelná plocha: 596,74" Rozteč pixelů: 0,233" Rozlišení: 2560 x 1440 Doba odezvy: 0,3" Jas: 400 Statický kontrast: 1 000:1 Dynamický kontrast: 100 000 000:1 Obnovovací frekvence: 260" Horizontální pozorovací úhel: 178" Vertikální pozorovací úhel: 178" Počet barev: 1,07 miliardy" I/O porty: 1 x DisplayPort, I/O porty, I/O porty, I/O porty Bezpečnostní slot Kensington: Ano Bluetooth: Ne WiFi: Ne Vestavěné reproduktory: Ne Vestavěný TV tuner: Ne Webkamera: Ne Mikrofon: Ne Otočení: Ano Nastavení výšky: Ano Rozsah nastavení výšky: 110 Certifikace: TUV, Certifikace, Certifikace Standard VESA: 100 x 100 Spotřeba energie: 29 Energetická třída: F Dodávané příslušenství: Kabel DisplayPort Držák telefonu Napájecí adaptér Napájecí kabel Stručná úvodní příručka Kryt ROG Samolepka ROG Děkovný list Záruční list Barva: Černá Výška: 367 Výška se stojanem: 503 Šířka: 614 Hloubka: 86 Hloubka se stojanem: 188 Hmotnost: 3,7 Hmotnost se stojanem: 5,8 Označení: Datum vydání: Odkaz