KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
no image
Dostupnost: Dodání 3 dny
Part no.: 90YE00U2-B0NA00
Kód produktu: 126908986
Výrobce: Asus
Váha: 2,93 kg
Popis produktu
Popis produktu
ASUS Prime -850G napájecí zdroj 850 W 20+4 pin ATX ATX Černá
Kombinovaný výkon (-12 V): 3,6 W
Maximální výstupní proud (+12 V): 70,5 A
Kombinovaný výkon (+5 V): 110 W
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Maximální výstupní proud (+5 V): 20 A
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 20 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 12,5 W
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 110 W
Celkový příkon: 850 W
Kombinovaný výkon (+12 V): 846 W
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Prvky ochrany napájení: PřehříváníPodpětíNadproudZkratNadměrná zátěžPřepětí
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 2,5 A
Bezpečnostní spínač: Ano
Typ chlazení: Aktivní
Barva: Černá
Umístění větráku: Vršek
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Hloubka: 150 mm
Hmotnost: 1,48 kg
Výška: 86 mm
Šířka: 150 mm
Šířka balení: 320 mm
Výška balení: 113 mm
Hmotnost včetně balení: 2,88 kg
Hloubka balení: 213 mm
Typ balení: Krabice
CPU napájecí konektor (4+4pin): Ano
Typ kabeláže: Plně modulární
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 4
Délka napájecího kabelu základní desky: 60 cm
Počet napájecích konektorů SATA: 5
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 2
Délka napájecího kabelu SATA: 400 mm120
Délka napájecího kabelu pro PCI Express: 60 cm
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
Napájecí konektory PCI Express (16 kolíků): 1
Délka periferního (Molex) kabelu: 150400 mm