ASUS LCD 34" VG34VQL3A 3440x1440 GAMING 180Hz 400cd 1ms LED-VA 2xHDMI DP repro PIVOT - HDMI a DP kabel
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: VG34VQL3A
Kód produktu: 108007726
Výrobce: Asus
Váha: 11,3 kg
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
TUF Gaming VG34VQL3A Curved Gaming Monitor – 34 inch WQHD (3440 x 1440), 180Hz, 1500R, Curved design, Extreme Low Motion Blur™, Freesync™ Premium Pro, 1ms (GTG), 125% sRGB, DisplayHDR™ 400, DisplayWidget Center
*Trace Free Technology
*GameVisual
*Color Temp. Selection (4 modes)
*GamePlus
*PIP / PBP Technology
*HDCP 2.2
*Extreme Low Motion Blur
*VRR Technology (Adaptive-Sync)
*GameFast Input technology
*Shadow Boost
*DisplayWidget: DisplayWidget Center
*Low Blue Light
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 34
Rozlišení: 3440 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0.232 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 180 Hz
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 4000:1
Odezva [ms]: 1 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: 16.7 M
Reproduktory: 2W x 2
Konektory:
*DisplayPort 1.4 x 2 (HBR3)
*HDMI (v2.0) x 2
*USB Hub: 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*Earphone Jack
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: <27 W
Stand By režim [W]: <0.5 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*Tilt (+20° ~ -5°)
*Swivel (+10° ~ -10°)
*Height Adjustment: 0~130 mm