ASUS TUF-GAMING-650B-EVO napájecí zdroj 650 W 20+4 pin ATX ATX Černá
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
no image
Dostupnost: Dodání 3 dny
Part no.: 90YE00D6-B0NA00
Kód produktu: 126908998
Výrobce: Asus
Váha: 2,29 kg
Popis produktu
Popis produktu
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 80 W
Kombinovaný výkon (+12 V): 650 W
Prvky ochrany napájení: ZkratPodpětíNadproudPřehříváníNadměrná zátěžPřepětí
Kombinovaný výkon (+5 V): 80 W
Maximální výstupní proud (+5 V): 12 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 15 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 12 A
Celkový příkon: 650 W
Kombinovaný výkon (-12 V): 3,6 W
Maximální výstupní proud (+12 V): 54,16 A
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 3 A
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Umístění větráku: Vršek
Typ chlazení: Aktivní
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Barva: Černá
Bezpečnostní spínač: Ano
Výška: 86 mm
Hloubka: 150 mm
Šířka: 140 mm
Hmotnost: 1,25 kg
Výška balení: 127 mm
Šířka balení: 282 mm
Typ balení: Krabice
Hloubka balení: 182 mm
Hmotnost včetně balení: 2,07 kg
Délka periferního (Molex) kabelu: 120 mm400
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
Délka napájecího kabelu pro CPU: 65 cm
Délka napájecího kabelu SATA: 400120 mm
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 2
Délka napájecího kabelu základní desky: 50 cm
Počet napájecích konektorů SATA: 4
CPU napájecí konektor (4+4pin): Ano
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 2