ASUS Vivobook 14/M1407GA-LY001W/AI7-445/14"/WUXGA/16GB/1TB/AMD int/W11H/Blue/2R
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: M1407GA-LY001W
Kód produktu: 127812869
Výrobce: Asus
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
ASUS Vivobook 14 (M1407GA-LY001W)
Notebook nabízí rychlou operační paměť DDR5, velkokapacitní 1TB SSD úložiště, kvalitní 14" WUXGA displej s poměrem stran 16:10 a moderní konektivitu včetně Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.4.
Díky kompaktním rozměrům a napájení přes USB-C je ideální i na cesty.
- moderní 14" notebook s AI akcelerací a vysokým výkonem
- funkce Copilot+ PC
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 7 445 (6 jader, 12 vláken, 2,0 až 4,6GHz, 14MB cache)
NPU: AMD XDNA (až 50TOPS)
Paměť: 16 GB DDR5 na desce (max. až 16 GB)
Počet slotů (celkem/volných): 1/0
Pevný disk: 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Rozšiřitelné sloty pevného disku: 1x DDR5 SO-DIMM slot; 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200), IPS, antireflexní (AG) displej, 16:10, 60Hz, 300 nitů, LED podsvícení, 45% NTSC barevný gamut
Dotyková obrazovka: ne
Grafická karta: integrovaná AMD Radeon Graphics
Grafika: NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU (paměť 8 GB GDDR7)
Web kamera: FHD s IR a podporou Windows Hello, krytka pro ochranu soukromí
Polohovací zařízení: precision touchpad
Podsvícená klávesnice: ano, chiclet klávesnice
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6 (802.11ax) dvoupásmová 2x2 + BT5.4
Porty USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1 typu A (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 typu C s podporou zobrazení DP/PD (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
Další porty:
* 1x micro HDMI 2.1 TMDS
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Integrované aplikace: StoryCube, MyASUS, ScreenXpert, GlideX
Baterie: 42Wh, 3S1P, 3článková Li-ion (baterie bez možnosti výměny)
Napájení: 68W AC napájecí adaptér, konektor typu C - výstup: 20V DC, 3,4A, 68W, vstup:100-240V AC, 50/60Hz universal
Předplatné-Trial:
* MS Office - 1 měsíc pro nové zákazníky MS365
* GoPro Premium+ - 3 měsíce
* McAfee antivirus - 1 měsíc
* Adobe Creative Cloud All Apps - 1 měsíc
Barva: modrá (Quiet Blue)
Rozměry: 315,2 × 223,4 × 17,9–19,9 mm