ASUS Vivobook 18/M1807GA-S8004W/AI7-445/18"/WUXGA/32GB/1TB/AMD int/W11H/Blue/2R
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: M1807GA-S8004W
Kód produktu: 125924993
Výrobce: Asus
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
ASUS Vivobook 18 (M1807GA-S8004W)
*americký armádní standard MIL-STD 810H
*klávesnice ASUS ErgoSense
*ASUS AI noise cancelation
*ASUS Audio Booster
Operační systém: Windows® 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 7 445 (6 jader, 12 vláken, 2,0/4,6 GHz, 8 MB cache)
Neural procesor: AMD XDNA™ (až 50TOPS)
Paměť: 16GB DDR5 na základní desce + 16GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): 1 slot DDR5 SO-DIMM (1/0)
Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřítelné sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 18" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 144Hz, 300 nitů, 100% sRGB
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 840M Graphics
Audio: SonicMaster, Dirac; mikrofon
Web kamera: FHD s IR
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax, dvoupásmová, 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
*2x USB 3.2 Gen 1 typu C s podporou zobrazení/Power Delivery (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
*2x USB 3.2 Gen 1 typu A (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
Další porty:
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Baterie: 70Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 68W AC, adaptér USB-C