ASUS Vivobook 18 M1807GA-S8005 Ryzen AI 5 430, 18,0" WUXGA IPS-level panel, 144 Hz, 300 nitů, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, grafická karta Radeon, WLAN + BT, kamera 1080p, 70 Wh, bez operačního systému, Qui
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
no image
Dostupnost: Dodání 3 dny
Part no.: M1807GA-S8005
Kód produktu: 128041503
Výrobce: Asus
Váha: 3,88 kg
Popis produktu
Popis produktu
ASUS Vivobook 18 M1807GA-S8005 Ryzen AI 5 430, 18,0" WUXGA IPS-level panel, 144 Hz, 300 nitů, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, grafická karta Radeon, WLAN + BT, kamera 1080p, 70 Wh, bez operačního systému, Quiet Blue
L2 cache: 4 MB
Generace procesoru: AMD Ryzen AI 400 Series
Výrobce procesoru: AMD
Typ procesoru: AMD Ryzen AI 5
Takt procesoru: 2 GHz
Počet vláken procesoru: 8
L3 cache: 8 MB
Počet jader procesoru: 4
Takt procesoru při přetaktování: 4,5 GHz
Typ paměti cache procesoru: L2 & L3
Model procesoru: 430
Standardy Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Verze Bluetooth: 5.4
Typ antény: 2x2
Bluetooth: Ano
Počet instalovaných SSD: 1
Formát SSD: M.2
Rozhraní pro disky SSD: PCI Express 4.0
Celková kapacita SSD: 512 GB
NVMe: Ano
Kapacita disku SSD: 512 GB
Ukládací médium: SSD
Celková kapacita úložiště: 512 GB
Nabíjecí port USB typu C: Ano
Vstupní frekvence adaptéru: 50 - 60 Hz
Vstupní napětí adaptéru: 100 - 240 V
Výstupní napětí adaptétu: 20 V
Výkon adaptéru: 68 W
USB Power Delivery: Ano
Výstupní proud adaptéru: 3,4 A
Certifikáty shody: RoHSREACH
Název barvy: Quiet Blue
Základní materiál: Plast
Typ produktu: Laptop
Barva: Modrá
Numerické klávesy: Ano
Podsvícení klávesnice: Ano
Polohovací zařízení: Touchpad
Vestavěné reproduktory: Ano
Zabudovaný mikrofon: Ano
Zvukový systém: SonicMaster
Hmotnost: 2,6 kg
Výška (čelní): 1,86 cm
Hloubka: 274,5 mm
Výška (zadní): 1,99 cm
Šířka: 402,5 mm
Windows Hello: Ano
Trusted Platform Module (TPM): Ano
Ochrana heslem: Ano
Poskytovaný operační systém: Ne
Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C: 2
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: 2
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: Ano
Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: Ano
Počet HDMI portů: 1
Verze HDMI: 2.1 TMDS
Vnitřní paměť: 16 GB
Typ vnitřní paměti: DDR5-SDRAM
Produktová řada integrovaného grafického adaptéru: AMD Radeon Graphics
Model grafického adaptéru na kartě: AMD Radeon Graphics
Výrobce integrovaného GPU: AMD
Integrovaný grafický adaptér: Ano
Index opravitelnosti: 8
Poměr obrazovky k tělu: 90%
Barevný prostor: sRGB
Nativní poměr stran: 16:10
Barevný gamut: 100%
Úhlopříčka displeje: 45,7 cm (18")
Jas displeje: 300 cd/m2
Rozlišení displeje: 1920 x 1200 px
Typ HD rozlišení: WUXGA
Typ panelu: IPS-Level
Dotyková obrazovka: Ne
Maximální rychlost obnovy: 144 Hz