KATEGORIE
Zpěz k nákupu
Audio, video, TV
AUTO - MOTO
Dům a zahrada
Foto
Hračky
Chovatelské potřeby, Drogerie
Malé domácí spotřebiče
Počítače, notebooky, mobily
Sport, krása, zdraví, zábava
Velké spotřebiče
Výprodej ULTRA nízké ceny
Zdraví, wellness
Na vašem soukromí nám záleží
Autoanténa SUNKER A2 Autoanténa SUNKER A2
279 Kč
231 Kč bez DPH
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: ANT0351
Kód produktu: 95249574
Výrobce: SUNKER
Popis produktu
Autoanténa Sunker kompletní A2 Autoanténní sada Sunker A2 je univerzální řešení pro příjem rádiových signálů, které perfektně funguje v různých modelech vozidel. Díky své pevné konstrukci a nastavitelnému úhlu anténa poskytuje spolehlivý příjem signálu a snadnou instalaci, což z ní činí ideální volbu pro řidiče, kteří hledají odolný a všestranný produkt. Jednodílný stožár ze skelných vláken Stavebnice Sunker A2 je vybavena jednodílným sklolaminátovým stožárem o délce 17 palců. Skleněné vlákno poskytuje odolnost vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům, což zaručuje dlouhou životnost antény. Sklolaminátový stožár je také lehký, což usnadňuje jeho instalaci a snižuje zatížení montážního bodu. Nastavitelný úhel montáže Anténa umožňuje nastavení montážního úhlu od 0° do 50°, což umožňuje flexibilní přizpůsobení různým montážním povrchům a preferencím uživatele. To umožňuje snadno nastavit anténu do optimální polohy, což zlepšuje kvalitu příjmu rádiového signálu bez ohledu na vnější podmínky. Univerzální montáž a široká kompatibilita Díky univerzálnímu montážnímu systému je anténní sada Sunker A2 vhodná pro většinu vozidel, včetně oblíbených značek, jako jsou Fiat, Alfa Romeo a Lancia. Anténa je vybavena 80palcovým kabelem pro flexibilní montáž a snadné připojení k rádiovému přijímači, což umožňuje instalaci na různých místech ve vozidle dle preferencí uživatele. Technické parametry: - Úhel sklonu 0-50 st - Délka stěžně: 43cm (17 ") - Délka kabelu: 250cm (80 ")
Popis produktu
Autoanténa SUNKER A2Autoanténa Sunker kompletní A2 Autoanténní sada Sunker A2 je univerzální řešení pro příjem rádiových signálů, které perfektně funguje v různých modelech vozidel. Díky své pevné konstrukci a nastavitelnému úhlu anténa poskytuje spolehlivý příjem signálu a snadnou instalaci, což z ní činí ideální volbu pro řidiče, kteří hledají odolný a všestranný produkt. Jednodílný stožár ze skelných vláken Stavebnice Sunker A2 je vybavena jednodílným sklolaminátovým stožárem o délce 17 palců. Skleněné vlákno poskytuje odolnost vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům, což zaručuje dlouhou životnost antény. Sklolaminátový stožár je také lehký, což usnadňuje jeho instalaci a snižuje zatížení montážního bodu. Nastavitelný úhel montáže Anténa umožňuje nastavení montážního úhlu od 0° do 50°, což umožňuje flexibilní přizpůsobení různým montážním povrchům a preferencím uživatele. To umožňuje snadno nastavit anténu do optimální polohy, což zlepšuje kvalitu příjmu rádiového signálu bez ohledu na vnější podmínky. Univerzální montáž a široká kompatibilita Díky univerzálnímu montážnímu systému je anténní sada Sunker A2 vhodná pro většinu vozidel, včetně oblíbených značek, jako jsou Fiat, Alfa Romeo a Lancia. Anténa je vybavena 80palcovým kabelem pro flexibilní montáž a snadné připojení k rádiovému přijímači, což umožňuje instalaci na různých místech ve vozidle dle preferencí uživatele. Technické parametry: - Úhel sklonu 0-50 st - Délka stěžně: 43cm (17 ") - Délka kabelu: 250cm (80 ")
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis, obrázky a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany. Kontaktovat výrobce můžete na info@euroking.cz, nebo na adrese: ANTALON s.r.o., Oblouková 102, Stráž nad Nisou. Dodavatel: ANTALON s.r.o.