AXAGON ACU-DPQ65 nabíječka do sítě
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem
Part no.: ACU-DPQ65
Kód produktu: 90878521
Výrobce: Axagon
Váha: 1 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
AXAGON ACU-DPQ65
Kompaktní cestovní nabíječka do sítě AXAGON ACU-DPQ65 GaN pro rychlé nabíjení až tří mobilních zařízení současně . Díky celkovému výkonu 65W nabíječka dobíjí notebooky, telefony a další mobilní zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Adaptér nabízí nejen standardní USB-A konektor , ale také dva oboustranné USB-C konektory . Ultra kompaktní velikost a vysoký výkon je daný požitou novou GaN technologíí . Použité součástky s Nitridem Galia pracují s vysokou účinností což umožňuje dosahovat vysokých výkonů při malé velikosti. Dva výstupy Power Delivery 3.0 / Quick Charge 4+ USB type C a jeden Quick Charge 3.0 USB type A umožní rychlé nabíjení nejen smartphonů a tabletů ale také nabíjení notebooků. Nabíječka je kompatibilní se standardy rychlého nabíjení telefonů Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi, ale i PD nabíjení notebooků Lenovo, HP, Dell a dalších. Technologie Quick Charge 4+ umožňuje až 4x rychlejší nabíjení telefonů než běžná USB nabíječka. Technologie Power Delivery 3.0 zajistí podporu nejen pro moderní telefony, ale i pro nabíjení moderních notebooků . Funkce AIC rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí optimální rychlost nabíjení, funkce CC zajistí stabilní průběh nabíjení. WIV funkce širokého rozsahu vstupního napětí, chrání adaptér proti podpětí a přepětí na vstupu a umožní použití více "národních napájecích standardů". Pokročilý systém ochran na výstupu nabíjecího adaptéru chrání nabíjené zařízení před poškozením. Tělo napájecího adaptéru má příjemný tvar a kompaktní velikost. Proti klasickým nabíjecím adaptérům stejných parametrů je velikost nabíječky o třetinu až polovinu menší . Kombinace malých rozměrů, dosažených pomocí GaN technologie a širokému rozsahu vstupního napětí, dělá z nabíječky ideálního pomocníka na cesty. Provoz nabíječky signalizuje elegantní bílá LED, která neoslňuje.
Vstup: • vstupní napětí AC 100V-240V / 50-60 Hz (funkce WIV), podporuje více národních napájecích standardů • dvoukolíková euro vidlice - integrovaná v těle napáječe
Výstupy: • tři výstupy • 1x USB type A port QC (telefony): Quick Charge 3.0 - 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A • 1x USB type C port PD2 (telefony): Power Delivery 3.0 - 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A • 1x USB type C port PD1 (notebooky, telefony): Power Delivery 3.0 - 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A
• maximální výkon QC portu 30W • maximální výkon PD2 portu 33W • maximální výkon PD1 portu 65W
• maximální výkon QC + PD1 63W • maximální výkon QC + PD2 24W • maximální výkon PD1 + PD2 63W • maximální výkon QC + PD1 + PD2 60W
• celkový maximální výkon 65W • celkový maximální proud 5A
Podporované technologie nabíjení : USB type A port QC (max. 30W): Rychlé nabíjení QC2.0, QC3.0, AFC, FCP, SCP, PE+, SMART nabíjení max. 5V/4.5A USB type C porty PD1 (max. 65W) a PD2 (max. 33W): Rychlé nabíjení PD 2.0, PD 3.0, QC2.0, QC3.0, QC4+, AFC, FCP, PE+, PSS 3.3-11V/3A, SMART nabíjení max. 5V/3A, rychlé nabíjení Apple
Nabíječka nabíjí zařízení s těmito technologiemi : • Standardní nabíjení všech zařízení s podporou 5V a nabíjení Apple iPhone 5, 6, SE, 7. • Smart 5V/4.5A nabíjení, Qualcomm Quick Charge 1.0, USB Battery Charging 1.2 (DCP 1.5A) a Apple 2.4A (iPad) • QC - rychlonabíjení zařízení s podporou Qualcomm Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0 a Quick Charge 4+. • AFC - rychlonabíjení zařízení s podporou Samsung Adaptive Fast Charging. • FCP - rychlonabíjení zařízení s podporou Huawei Fast Charge Protocol. • SCP - rychlonabíjení zařízení s podporou Huawei SuperCharge Protocol. • PE+ - rychlonabíjení zařízení s podporou MediaTek Pump Express+ a Pump Express+ 2.0. • PPS - nabíjení pomocí protokolu Programable Power Supply (součást USB PD 3.0 a QC4+) 3.3 - 11V / 3A. • PD - rychlonabíjení zařízení s podporou Power Delivery 2.0 a Power Delivery 3.0. • PD - rychlé nabíjení telefonů Apple iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max. • PD - rychlé nabíjení (až 20W) telefonu Apple iPhone 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max a iPad Pro, iPad Air. • PD - rychlé nabíjení (až 65W) notebooků Lenovo, HP, Dell, Apple MacBook, Acer, Asus a dalších.
Další vlastnosti : • rozměry těla napáječe 103 x 36 x 32 mm včetně vidlice, • hmotnost: 118 g, • materiál: nehořlavý plast.