AZO Digital 12 VDC / 230 VAC Automotive Inverter IPS-1200U 1200W
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem, dodání 2-4 dní
Part no.: ZSAAZOPRZ0037
Kód produktu: 93993504
Výrobce: AZO
Popis produktu
Popis produktu
AZO 12 VDC / 230 VAC IPS-1200U 1200W Converter