AZO Digital 24 VDC / 230 VAC Automotive Inverter IPS-1200U 1200W
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem, dodání 2-4 dní
Part no.: ZSAAZOPRZ0038
Kód produktu: 93739434
Výrobce: AZO
Popis produktu
Popis produktu
AZO Digital Proseter Car napětí převodník 24 VDC / 230 VAC IPS-1200U 1200W