Azo převodník 3080 VDC / 13,8 VDC PS-250H-12 250W IP67
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem, dodání 2-4 dní
Part no.: ZSAAZOPRZ0088
Kód produktu: 93995047
Výrobce: AZO
Popis produktu
Popis produktu
AZO Digital Process Transmissor 3080 VDC / 13,8 VDC PS-250H-12 250W Vodotěsná galvanická izolace plná izolace IP67