AZO Digital 40÷130 VDC / 13.8 VDC PS-500-12V 500W voltage converter galvanic isolation IP21
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem, dodání 2-4 dní
Part no.: ZSAAZOPRZ0086
Kód produktu: 93994790
Výrobce: AZO
Popis produktu
Popis produktu
AZO 40130 VDC / 13,8 VDC PS-500-12V 500W Converter