Baterie Conexpro GEL-12-150 GEL, 12V/150Ah, T18-M8, Deep Cycle
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: GEL-12-150
Kód produktu: 110182133
Výrobce: Conexpro
Váha: 41,5 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Gelová baterie Conexpro s výstupním napětím 12 V a kapacitou 150 Ah má širokou škálu využití . Použijete ji jako záložní zdroj a UPS, pro elektronické protipožární systémy, elektronické zabezpečovací systémy, nouzová osvětlení, napájení elektromotorů, telekomunikační zařízení nebo zálohování oběhových čerpadel či kotlů. Snoubí v sobě úžasný poměr výkonu a velikosti .
Hlavní přednosti
Dlouhá životnost – 10 až 12 let
Fantastický poměr výkonu a velikosti
Technologie GEL a zkratový separátor pro bezpečnější provoz
Odolná vůči korozi, vibracím a opotřebení
Odolná vůči hlubokému vybíjení
Šetrnější k životnímu prostředí
Široká škála využití
Absolutní bezúdržbovost
Dlouhá životnost a velká kapacita
Technologie GEL a bezpečný provoz
Specifikace
Značka: Conexpro
Model: GEL-12-150
Určení: baterie
Konektory: 2x M8
Druh baterie: gelová
Provozní teplota: -15 až 50 °C
Napájení
Kapacita baterie: 150 Ah
Výstupní napětí: 12 V
Maximální nabíjecí proud: 30 A
Maximální vybíjecí proud: 7,5...260 A
Fyzické parametry
Hmotnost: 41,5 kg
Rozměry (h x v x š): 172 x 240 x 485 mm