BAZAR - ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PGO27QFS, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 2xHDMI, 2xDP - poškozený obal
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: PGO27QFS//BAZAR
Kód produktu: 125057796
Výrobce: ASRock
Popis produktu
Popis produktu
ASRock PGO27QFS Technologie OLED poskytuje výjimečný obraz s věrnou černou a živými barvami díky použití samočinných pixelů, které se mohou samostatně zapínat a vypínat. To umožňuje dosáhnout vynikajícího kontrastu, přesné přesnosti barev a plynulého výkonu, takže je ideální pro zábavu i profesionální aplikace. 27“ plochý displej WOLED s rozlišením QHD (2560 x 1440) Vysoká obnovovací frekvence 240 Hz Doba odezvy 0,03 ms (GTG) 99% DCI-P3 / 129% sRGB Barevný prostor Přesnost barev Delta E VESA DisplayHDR™ True Black 400 AMD FreeSync™ Premium Pro Technologie ASRock Low Blue Light 2 x HDMI™ 2.1; 2 x DisplayPort™ 1.4 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A ; 1 x USB 3.2 Gen1 Type-B 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (DP Alt Mode / PD 15W) Přepínač KVM Nastavení výšky, otáčení, naklápění a otáčení Specifikace Technické Specifikace Úhlopříčka 27" Displej WOLED Rozlišení 2560x1440 QHD Sytost barev 99% DCI-P3 / 129% sRGB Jas 275 cm/m2 Kontrast 1,5M:1 Odezva 0,03ms GTG Obnovovací frekvence 240Hz Spotřeba Až 125W Konektivita 2x HDMI 2.1 2x DisplayPort 1.4 2x USB 3.0 1x USB-B 3.0 1x USB-C 3.0 PD 15W 1x Výstup 3.5mm Jack Vlastnosti VESA DisplayHDR™ True Black 400 Low Blue Light AMD FreeSync Premium Pro Nastavitelnost Naklánění -7° ~ +15° Otáčení -30° ~ +30° Pivot -90° ~ +90° Nastavení výšky 150 mm VESA 75x75 mm Rozměry a váha Rozměry 604 x 606 x 263 mm Váha 5,8 kg Co je v krabici 1x HDMI Kabel 1,8m 1x DP Kabel 1,8m 1x USB-C Kabel 1m 1x USB-A na USB-B Kabel 1.8m 1x Napájecí kabel 1.5m