BENZÍNOVÁ MYČKA 240BAR 570L/H SXPW240TRA STANLEY
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: SXPW240TRA
Kód produktu: 112709050
Výrobce: Stanley
Váha: 30 kg
Popis produktu
Popis produktu
Spotřeba elektrické energie: 2700 W
Nádrž na čisticí prostředek: Ano
Typ podložky: Spalovací motor
Formát: Napřímený
Hose length: 8 m
Délka: 460 mm
Hmotnost: 30 kg
Šířka: 460 mm
Výška: 480 mm
Maximální provozní tlak: 240 bar
Maximální teplota vstupní vody: 50 °C