CHIEFTEC zdroj SFX Smart Series, BFX-350BS, 350 W, 80+ Bronze
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3 dny
Part no.: ZDLCHFOBU0102
Kód produktu: 93405004
Výrobce: Chieftec
Váha: 1 kg
Popis produktu
Popis produktu
SMART SERIES účinnosť s certifikátom 80 PLUS Bronze Technológia DC-DC Ochrana OCP a OTP Ventilátor s dlhou životnosťou 9 cm TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE model Smart 350 W Článok č. BFX-350BS EAN kód 0753263077486 Hmotnosť (bez obalu/s obalom) 1 kg / 1.3 kg Vstup striedavého prúdu 100 - 240 V / 5.0A Frekvencia 47 - 63 Hz +5V 18.0 A +3.3 V 18.0 A +5 V & +3.3 V v kombinácii 110 W +12 V1 29.16 A +12V2 - +12V1, +12V2 spolu 349.92 W P.F. >0.9 -12 V 0.3 A / 3.6 W + 5VBS 2.5 A / 12.5 W Maximálny výkon 350 W Konektory 20+4 PIN ATX 1 8 PINOV EPS (4+4) 1 8 PIN PCIe (6+2) 1 sATA 3 MOLEX 2/1 Dĺžka kábla (mm) 20+4 PIN ATX 350 8 PINOV EPS (4+4) 350 8 PIN PCIe (6+2) 350 SATA 3 x 250 MOLEX / FLOPPY 2 x 150 / 150 Funkcie Verzia ATX12V ATX 12V 2.3 Účinnosť 80+ Bronz Rozmery (D x Š x V) 100 x 125 x 64 mm PFC Aktívny PFC (0,9) Ventilátor 90 mm tichý ventilátor Zabezpečenie AFC (automatická regulácia otáčok ventilátora) OCP (ochrana proti nadprúdu) OPP (ochrana proti preťaženiu) OTP (ochrana proti prehriatiu) OVP (ochrana proti prepätiu) SCP (ochrana proti skratu) SIP (ochrana proti prepätiu a rozbehu) UVP (ochrana proti podpätiu) Záruka 24 mesiacov .