Black & Decker BXCJ350E Lis na citrusy
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3 dny
Part no.: ES9240080B
Kód produktu: 85247858
Výrobce: Black - Decker
Váha: 2,1 kg
Popis produktu
Popis produktu
Vlastnosti:
- výkon 350 W
- k získání šťávy ze všech druhů ovoce
- tělo z nerezové oceli s ochranou proti otiskům prstů
- vysoce kvalitní hliníkové lisovací rameno a lisovací kryt z nerezové oceli
- 2 kužely pro různé druhy citrusových plodů
- anti-drip pro čistší extrakci
- kapacita 400 ml
- odnímatelné díly pro snadné čištění a výměnu
- filtr z nerezové oceli pro dosažení lepších výsledků
- přídavný filtr na dužinu
- protiskluzové nožky
Rozměry celého zabaleného výrobku: šířka: 230mm, výška: 228mm, délka: 325mm