CyberPower Main Stream OnLine UPS 3000VA/2700W, XL, Tower, IEC zásuvky
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: OLS3000EA-DE
Kód produktu: 112487410
Výrobce: Cyber Power Systems
Váha: 27,4 kg
Popis produktu
Popis produktu
Model
OLS3000EA
Topologie
On-Line
Kapacita (VA)
3000VA
Kapacita (Watt)
2700W
Fáze (Vstup/výstup)
1:1
GreenPower
Ano
Podpora aktivního PCF
Ano
Vstup
Rozsah vstupního napetí
190 ~ 300Vac
Rozsah vstupní frekvence
50 ± 10 60 ± 10
Jmenovitý vstupní proud
13,04A
Vstupní zásuvka
IEC C20
Regulace napetí (AVR)
Výstup
Rozsah výstupního napetí
208 ± 1% 220 ± 1% 230 ± 1% 240 ± 1%
Rozsah výstupní frekvence
Výstupní frekvence
Nastavitelné
Počet zásuvek
6
Typ zásuvek
IEC C19 (1), Svorkovnice (1), IEC C13 (6)
Přepěťová ochrana a filtrace
Prepetová ochrana
Max. hodnota rázu
440
Telefon/Sítová ochrana RJ11/RJ45
1 vstup, 1 výstup
Baterie
Uživatelsky vymenitelné
Ano - ne za provozu
Typ baterie (Pocet)
12V/9Ah (6)