CyberPower UT GreenPower Series UPS 2200VA/1320W, české/slovenské zásuvky
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: ZSICBPUPS0051
Kód produktu: 104003500
Výrobce: Cyber Power Systems
Váha: 11,4 kg
Popis produktu
Popis produktu
Model
UT2200EG-FR
Topologie
Line-interaktivní
Kapacita (VA)
2200VA
Kapacita (Watt)
1320W
Fáze (Vstup/výstup)
1:1
GreenPower
Ne
Podpora aktivního PFC
Ne
Vstup
Rozsah vstupního napětí
165-290V
Rozsah vstupní frekvence
50/60 Hz ±5 % (Auto Sensing)
Jmenovitý vstupní proud
10A
Napájecí kabel
1.5m
Regulace napětí (AVR)
Ano
Výstup
Rozsah výstupního napětí
230 Vac ± 10%
Rozsah výstupní frekvence
50 Hz/60 Hz ± 1%
Výstupní frekvence
Simulovaná Sinusoida
Počet zásuvek
4
Typ zásuvek
France (4)
Nabíjecí porty
USB-A (1), USB-C (1)
Nabíjecí proud
5V/ 2.1A
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana
Ano
Max. hodnota rázu
150J
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45
1 vstup, 1 výstup
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné
Ne - za provozu
Typ baterie (Počet)
12V/9Ah (2)