CyberPower UT GreenPower Series UPS 650VA/360W, české zásuvky
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: ZSICBPUPS0027
Kód produktu: 70951383
Výrobce: Cyber Power Systems
Váha: 4,19 kg
Popis produktu
Popis produktu
Model
UT650EG-FR
Topologie
Line-interaktivní
Kapacita (VA)
650VA
Kapacita (Watt)
360W
Fáze (Vstup/výstup)
1:1
GreenPower
Ne
Podpora aktivního PFC
Ne
Vstup
Nominální vstupní napětí
230V ± 10%
Rozsah vstupního napětí
165-290V
Rozsah vstupní frekvence
50/60 Hz ±5% (Auto Sensing)
Jmenovitý vstupní proud
2.95A
Vstupní zásuvka
Schuko
Regulace napětí (AVR)
Ano
Výstup
Rozsah výstupního napětí
230 Vac ± 10%
Rozsah výstupní frekvence
50 Hz/60 Hz ± 1%
Výstupní frekvence
Simulovaná Sinusoida
Počet zásuvek
3
Typ zásuvek
FR
Přepěťová ochrana a filtrace
Přepěťová ochrana
Ano
Max. hodnota rázu
Telefon/Síťová ochrana RJ11/RJ45
1 vstup, 1 výstup (až 1 Gb)
Baterie
Uživatelsky vyměnitelné
Typ baterie (Počet)
12V/5Ah (1)
Typická doba nabíjení
6 h.
Záložní časy
Prodloužení doby zálohy
Zátěž 60W(min)
28
Zátěž 90W (min)