DAHUA 22" LED LM22-B201S/ IPS panel/ 1920x1080 (FHD)/ 1000:1/ 5ms/ 250 cd/m2/ HDMI/ VGA/ REPRO/ VESA 75x75/ černý
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: LM22-B201S
Kód produktu: 112584438
Výrobce: DAHUA TECHNOLOGY
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Dahua LM22-B201S
LED monitor s úhlopříčkou 21,45" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1 , jasem 250 cd/m 2 , dobou odezvy 5 ms a obnovovací frekvencí 75 Hz . Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně . O ozvučení se postarají integrované reproduktory s celkovým výkonem 2 W . Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm .
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 21,45"