DAHUA 24" LED LM24-E231/ herní/ IPS panel/ 1920x1080 (FHD)/ 1000:1/ 1ms/ 300 cd/m2/ HDMI/ DP/ VESA 75x75/ černý
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: LM24-E231
Kód produktu: 108972822
Výrobce: DAHUA TECHNOLOGY
Popis produktu
Popis produktu
Dahua LM24-E231
Herní LED monitor s úhlopříčkou 23,8" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1 , jasem 300 cd/m 2 a dobou odezvy 1 ms . Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně . Díky obnovovací frekvenci 165 Hz a technologii Adaptive-Sync vám při hraní neunikne jediný detail. Mezi přednosti dále patří 100% pokrytí sRGB barevné palety a ultra úzký rámeček. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm .
Součástí balení je DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 23,8"