DAHUA 32" LED LM32-E230C/ herní/ VA panel/ 1920x1080 (FHD)/ 3000:1/ 1ms/ 300 cd/m2/ HDMI/ DP/ VESA 75x75/ černý
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: LM32-E230C
Kód produktu: 109641095
Výrobce: DAHUA TECHNOLOGY
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Dahua LM32-E230C
Herní prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 31,5" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 3000 : 1 , jasem 300 cd/m 2 a dobou odezvy 1 ms . Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně . Díky obnovovací frekvenci 165 Hz a technologii Adaptive-Sync vám při hraní neunikne jediný detail. Mezi přednosti dále patří 99% pokrytí sRGB barevné palety a ultra úzký rámeček. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm .
Součástí balení je DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 31,5"