DAHUA 43" LED LM43-F200/ IPS panel/ 1920x1080 (FHD)/ 1200:1/ 8ms/ 330 cd/m2/ HDMI/ VGA/ USB/ REPRO/ VESA 400x200/ černý
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: LM43-F200
Kód produktu: 97527796
Výrobce: DAHUA TECHNOLOGY
Váha: 8,05 kg
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Dahua LM43-F200
LED displej s úhlopříčkou 42,5" nabízející rozlišení Full HD 1920 x 1080 obrazových bodů a 8bitovou barevnou hloubku . Disponuje kontrastním poměrem 1200:1 , dobou odezvy 8 ms a jasem 330 cd/m 2 . Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně a dva integrované reproduktory o celkovém výkonu 8 W . Díky své konstrukci je panel schopný provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu . Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 400 x 200 mm .
Součástí balení je HDMI kabel a dálkové ovládání.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 42,5"