Dahua monitor LM27-B200S, 27" - 1920 x 1080,16:9, 6.5ms, 250nit, 3000:1, HDMI / VGA, VESA
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: LM27-B200S
Kód produktu: 105937439
Popis produktu
Popis produktu
Model
Model
DHI-LM27-B200S
Display
Screen Size
27"
Panel type
VA
Aspect Ratio
16:9
Resolution
1920×1080 (FHD)
Backlight
LED
Brightness/Luminance
250 cd/ ?
Contrast
3000:1
Display Color
16.7M(8bit)
Viewing Angle(H/V)
178°(H)/178°(V)
Response time ( typ.)
5ms
Refresh Rate
75Hz (max)
Signals
Input
VGA×1, HDMI×1
Output
/
Speaker
1W*2
General
Power Supply
DC 12V
Consumption (Standard)
36W
Consumption (Standby)
?0.5W
Net Weight
3.84kg (8.46lb)
Gross Weight
5.85kg (12.9lb)
Bezel Width
4.0mm(U/R/L) 16.1mm(B)
Wall Mount
75x75mm (3.0"x3.0")
Dimension with stand (W×H×D)
614.1x363x45.1mm
Package(W×H×D)
694x458x114mm
Work Environment
Temperature
0 ? ~40 ? (32°F~104°F)
Humidity
10%~85%