Dahua monitor LM27-L200, 27" 1920x1080, ELED, 230cd/m, 1000:1, 14ms
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3-5 dní
Part no.: LM27-L200
Kód produktu: 109732652
Výrobce: DAHUA TECHNOLOGY
Váha: 6,8 kg
Popis produktu
Popis produktu
27 monitor s rozlišením FHD
Lehký a nákladově efektivní plastový rám
Podpora provozu7 * 24
Digitální zpracování s vysokou věrností pro brilantní a živé video
Rychlá doba odezvy bez rozmazání obrazu nebo duchů
Nízká spotřeba energie, dlouhá životnost
Specifikace
Obrazovka
Velikost obrazovky
27"
Poměr stran
16:9
Rozlišení
Podsvícení
ELED
Jas/svítivost
230cd/m2
Kontrastní poměr
1000:1
Barva displeje
16,7 mil.
Úhel pohledu (H / V)
178°(H)/178°(V)
Doba odezvy
14 ms
Obnovovací frekvence
75 Hz
Vstupy a výstupy
Vstup
VGA×1,HDMI×1
Obecné
Zdroj proudu
DC 12V,3A
Spotřeba (standardní)
30W
Spotřeba (pohotovostní režim)
0,5 W
Váha netto
5,22 kg (11,51 libry)
Hrubá váha
6,8 kg (14,99 libry)
Šířka rámečku
TBD
VESA
TBD
Rozměry bez obalu (Š×V×H)
614,4 × 366,5 × 41,7 mm (24,19" × 14,43" × 1,64")
Rozměry balení (Š×H×D)
683 × 132 × 463 mm (26,89" × 5,2" × 18,23")
Pracovní prostředí
Teplota
0 °C ~ 40 °C (32 °F ~ 104 °F)
Vlhkost
10% ~ 85%