DCSV21FEM DC napájecí zásuvka 2.1mm se svorkovnicí - female
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: DCSV21FEM
Kód produktu: 104980491
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Napájecí DC konektor 2,1mm osazený svorkovnicí pro připojení napájecího kabelu od zdroje
Technické specifikace:
• Rozměr konektoru (vnitřní/vnější/délka): 2,1/5,5/12mm
• Polarita: female
• Maximální proud: 5A
• Maximální napětí: 50V