KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 7M7M7
Kód produktu: 117865254
Výrobce: Dell
Váha: 2,232 kg
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Technické parametre
Procesor
Intel Core™ Ultra 7 266V vPro (12MB cache, 8 cores, 8 threads, up to 5.0 GHz, 48 PTOPS NPU), EVO Label
Pamäť
16 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) - Rámka na základnej doske(integrovaná)
Pevný disk
512 GB, M.2 2230, PCIe Gen4 NVMe, SSD
Displej
14", Non-Touch, FHD+ 1920x1200, 60Hz, IPS, 400 nit, 100% sRGB,AG, ComfView+, Low power, 8MP+IR Cam
Grafická karta
PalmRest
Fingerprint Reader, Collaboration Touchpad, WLAN
Cam/Mic
8MP HDR + IR Camera with Presence Detection, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone
Optical Drive
Pripojenie
Intel BE201 Wi-Fi 7 2x2, Bluetooth 5.4 Technology, Wireless Card
WWAN
nemá v konfiguracii WWAN anténu, upgrade preto nie je možný. ( jedine ako CTO)
Klávesnica
Czech/Slovakian battery-saving Mini LED backlit zero-lattice keyboard
Myš
Batérie a napájanie
3-cell, 60 Wh, ExpressCharge™ Capable, ExpressCharge™ Boost Capable, 65W AC adapter, USB Type-C
Operačný systém
Windows 11 Pro, Copilot+ PC
Anti Virus
No anti-virus software
Farba
Magnesium
Záruka
3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service
Konektivita
<
1.
SIM card tray option
USB 3.2 Gen 1 Type-A
Thunderbolt™ 4 with Power Delivery & DisplayPort 2.1 (USB Type-C™)
Wedge-shaped lock slot
Left side
HDMI 2.1
Global Headset Jack
Rozmery a hmotnosť
Rozmery
Height (front): 0.64 in. (16.38 mm)
Height (rear): 0.67 in. (16.99 mm) Height (max): 0.71 in. (17.95 mm)
Depth: 8.53 in. (216.70 mm)
Width: 12.25 in. (311.2 mm)