DELL PC Pro Slim QCS1250/180W/TPM/U5-235/8GB/512GB SSD/Integrated/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y PS NBD
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: JGV3H
Kód produktu: 119823678
Výrobce: Dell
Váha: 5,96 kg
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Technické parametre
Chassis
Dell Pro Slim with 180W PSU, TPM
Processor
Intel Core™ Ultra 5 235 vPro (13 TOPS NPU, 14 cores, up to 5.0GHz)
Memory
8GB: 1 x 8GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC
Hard Drive
512GB SSD
Add Hard Drive
No Additional Hard Drive
Display
Graphics
Integrated Graphics
PalmRest
Riser
AIO Solution
Camera & Mic
Optical Drive
Wireless
No Wireless LAN Card
WWAN
NIC
Raid Level
Controller
DRAC
Keyboard
Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black
Mouse
Dell Optical Mouse-MS116 - Black
Battery
Power Supply
Cable
System Power Cord C13 (Europe/Indonesia/Laos/Mongolia/Vietnam)
Operating System
Windows 11 Pro
OS Media
Antivirus
No anti-virus software
DDPE
Microsoft Software
Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial
vPro
No vPro support
Colour
Black
Service
3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service
Konektivita
1.
Front side Power Button with diagnostic LED ?
Global Headset Jack
Optical Disc Drive (optional)
USB 2.0 (480 Mbps) Type-A Port
USB 2.0 (480 Mbps) Type-A Port
USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-A Port
USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C Port
Rear side
DisplayPort 1.4a, up to 5120 x 3200 @60Hz with Intel Core™ Ultra Processors (Series 2) CPU; up to 4096 x 2304 @60Hz (HBR2) with Intel Core™ Processor (14th Gen)
HDMI 2.1, up to 4096 x 2160 @60Hz
Serial Port (optional)
Optional port (choose 1): HDMI 2.1, up to 5120 x 3200 @60Hz with Intel Core™ Ultra Processors (Series 2); up to 4096 x 2160 @60Hz with Intel Core™ (14th Gen) DisplayPort 2.1, up to 7680 x 4320 @60Hz with Intel Core™ UltraProcessors(Series 2); 1.4a, up to 5120 x 3200 @60Hz with Intel Core™ (14th Gen) CPU VGA, up to 1920 x 1200 @60Hz USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C with DisplayPort Alt Mode, up to 5120 x 3200 @60Hz 2x USB-A 10Gb ports
Padlock Ring
USB 2.0 (480 Mbps) Type-A Port with SmartPower On
Power-cord Connector Port
Kensington Security Cable Slot
Power-supply Diagnostic Light
Rozmery a hmotnosť
Rozmery
1. Width: 3.74 in. (95 mm) 2. Depth: 11.54 in. (293 mm) 3. Height: 11.95 in. (303.5 mm)