KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: 3-5 dní dostupné
Part no.: CTCED564G6000HC34BDC01
Kód produktu: 122946394
Výrobce: Team Group
Popis produktu
Popis produktu
Popis produktu Sada 2x 32GB paměťových modulů DDR5-6000 (PC5-48000) od Team Group CTCED564G6000HC34BDC01 z této řady. Celková kapacita je 64 GB. 288pinový modul podporuje latenci 34 V při 6000 MHz a vyžaduje napětí 1,35 V. Je podporována technologie AMD EXPO. Číslo položky: 100040455