Eaton 5PX 1000i RT2U G2, Gen2 UPS 1000VA / 1000W, 8 zásuvek IEC, rack/tower
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: 5PX1000IRT2UG2
Kód produktu: 94983543
Výrobce: Eaton
Váha: 1 kg
Popis produktu
Popis produktu
Specifikace Obecné vlastnosti Název výrobku UPS Eaton 5PX Gen2 Katalogové číslo 5PX1000IRT2UG2 Délka/hloubka produktu 448 mm Výška výrobku 85.5 mm Šířka výrobku 438 mm Hmotnost výrobku 19.6 kg Soulad IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 Splňuje požadavky RoHS REACH UL 1778 CSA 22.2 Certifikace CE cTUVus EAC Cm UKCA Ukr ENERGY STAR certified Kód modelu Eaton 5PX 1000i RT2U G2 Baterie Typ baterie Bezúdržbový olověný akumulátor (vyměnitelný) Výměna baterie Vyměnitelné uživatelem Počet baterií 4 Řízení baterie ABM a teplotně kompenzovaná metoda nabíjení (volitelná uživatelem), automatické testování baterií, ochrana proti hloubkovému vybití, automatické rozpoznání externích bateriových modulů Jmenovité hodnoty baterie 12 V / 7 Ah Prodloužená výdrž baterie Ano Výstup Zásuvka (8) C13 Napětí 230 V Výkon 1000 W Výstupní účiník 1 Rozsah výstupního napětí 230 V (+6%/-10%) Křivka výstupního napětí Sinusový výstup Výstupní jmenovité napětí Výchozí nastavení 230 V (200/208/220/230/240 V) Typ přívodu 1 Topologie Síťově interaktivní (Line-interactive) Jmenovitý výkon VA 1000 VA Vstup Zapojení vstupu C14 Vstupní jmenovité napětí Výchozí nastavení 230 V (200/208/220/230/240 V) Jmenovitá frekvence 50–60 Hz Rozsah vstupního napětí 160–294 V (nastavitelné na 150 V – 294 V) Rozsah vstupní frekvence 47–70 Hz (soustava 50 Hz), 56,5–70 Hz (soustava 60 Hz), 40 Hz v režimu nízké citlivosti Komunikace Zahrnuje síťovou kartu Ne Komunikace USB port (kompatibilní s HID) Sériový port (RS232) Mini svorkovnice pro dálkové zapnutí / vypnutí (ROO) a vzdálené vypnutí (RPO) Mini svorkovnice pro výstupní relé Bezpotenciálové kontakty (3 výstupy, 1 vstup, optočlen, DB9) Uživatelské rozhraní Vícejazyčný grafický LCD displej Bezpotenciálový spínací kontakt Ano Rozšiřovací sloty Jeden slot pro volitelnou komunikační kartu Kompatibilita softwaru Software Eaton Intelligent Power Manager, Eaton Intelligent Power Protector Typ rozhraní Jiná Prostředí Nadmořská výška 3000 m Hladina hluku Méně než 40 dB na 1 metr Rozsah teplot 0° až 40°C (32° až 104°F) pro baterie doporučeno max. 25°C (77°F) Relativní vlhkost 0–90% nekondenzující Další specifikace Konstrukční typ Zařízení 482,6 mm (19 palců) Obsah balení Sada pro montáž do skříně (2) Podpěry pro samostatně stojící montáž Systém pro uchycení kabelu USB kabel Sériový kabel (2) IEC-IEC kabely Stručná příručka Bezpečnostní pokyny Fáze (výstup) 1 Funkce automatického vypnutí Ano Barva Černá/stříbrná Účinnost 98 Sada pro montáž do skříně Ano Fáze (vstup) 1