KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: 5P1550IRNG2
Kód produktu: 113161280
Výrobce: Eaton
Váha: 24 kg
Popis produktu
Popis produktu
5P Gen2 650-1550VA
Chytrý a bezpečný způsob napájení decentralizovaných IT zařízení.
Výkon a účinnost v kompaktním provedení
Zlepšete svůj provoz s UPS Eaton 5P Gen 2, který poskytuje až 1350 W - o 22 % vyšší výkon než její předchůdce a o 35 % vyšší výkon než konkurence - v kompaktním provedení 1U.
Bezpečné, chytré a integrované
Optimalizovaná správa baterií, snadná údržba, naprostá flexibilita
Topologie Line-Interactive vysokofrekvenční (čistá sinusoida, zvyšování i snižování napětí)
Vstupní jmenovité napětí 200V-240V
Rozsah vstupního napětí bez použití baterií 160V-294V (nastavitelné na 150V-294V)
Rozsah vstupní frekvence bez použití baterií 47 až 70 Hz (soustava 50 Hz), 56,5 až 70 Hz (soustava 60 Hz ), 40 Hz v režimu nízké citlivosti
Výstupní napětí 230V (+6 / -10 %) (nastavitelné na 200V / 208V / 220V / 230V / 240V), 50 / 60 Hz + / - 0,1 Hz ( automatická detekce)
Rozhraní
Provozní podmínky, Normy a Certifikace
Provozní teplota od 0 do 40°C