Gembird WM-105ST-01 nástěnný držák na TV s plně pohyblivým displejem, 50" - 105 , černý
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3 dny
Part no.: WM-105ST-01
Kód produktu: 123980647
Výrobce: Gembird
Váha: 8 kg
Popis produktu
Popis produktu
Základní materiál: Ocel
Barva: Černá
Šířka: 675 mm
Výška: 95 mm
Hmotnost: 8,75 kg
Hloubka: 310 mm
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: Ano
Snadná instalace: Ano
Certifikáty shody: RoHS
Návod na použití: Ano
Montážní sada: Ano
Nastavení sklonu: Ano
Vylepšená správa kabelů: Ano
Úhel náklonu: -5 - 15°
Výkyvný/otočný: Ano
Otočný úhel: -3 - 3°
Úhel natočení: 120°
Rozsah otáčení: -60 - 60°
Rozhraní upevnění panelu: 700 x 400500 x 400500 x 300400 x 300 mm400 x 400 mm600 x 300200 x 100 mm300 x 300 mm300 x 400 mm900 x 600600 x 400 mm800 x 600 mm400 x 200600 x 200200 x 300 mm800 x 500400 x 600200 x 400300 x 200 mm600 x 600 mm200 x 200 mm800 x 400 mm
Způsob uchycení: Zeď
Maximální velikost obrazovky: 2,67 m (105")
Minimální velikost obrazovky: 127 cm (50")
Kompatibilita montážního rozhraní (max): 900 x 600 mm
Počet podporovaných displejů: 1
Maximální nosnost: 75 kg
Kompatibilita montážního rozhraní (min): 200 x 100 mm