GEMBIRD TA-UC-2A12-01, Nabíjačka, 2x USB-A, 12W, b
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Dodání 3 dny
Part no.: TA-UC-2A12-01
Kód produktu: 112842722
Výrobce: Gembird
Váha: 1 kg
Popis produktu
Popis produktu
Univerzálny 2x USB nabíjací adaptér, 5 V / 2,4 A - Vstup: 100-240 V~ 50/60 Hz, 0,3 A, Výstup USB-A: 5,0 V - 2,4 A (max. 12 W), Výstup USB-A 2: 5,0 V - 2,4 A (max. 12 W), Priemerná aktívna účinnosť: >80 %, Spotreba energie v pohotovostnom režime: <0,1 W, Ochrana: Skrat, preťaženie, Pracovná teplota: <40°C, Nepoužívajte so zariadeniami, ktoré vyžadujú viac ako 2400 mA