KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: TA-UC-2A4C-PD75-01-BK
Kód produktu: 120517177
Výrobce: Gembird
Váha: 1 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Minimální výstupní napětí: 5 V
Výstupní proud portu 3: 3 A
Výstupní proud (5V): 3 A
Výstupní proud (12V): 2,08 A
Výstupní proud (9V): 2,77 A
Výstupní výkon portu 1: 25 W
Výstupní výkon portu 2: 25 W
Výstupní výkon portu 3: 25 W
Výstupní výkon portu 4: 25 W
Výstupní proud portu 4: 3 A
Výstupní výkon portu 5: 18 W
Výstupní proud portu 5: 3 A
Výstupní výkon portu 6: 18 W
Výstupní proud portu 6: 3 A
Vstupní proud: 2 A
Vstupní napětí: 100 - 240 V
Maximální výkon: 75 W
Maximální výstupní napětí: 12 V
Výstupní napětí portu 1: 3 A
Vstupní frekvence: 50 - 60 Hz
Výstupní napětí portu 2: 3 A
Barva: Černá
Délka kabelu: 1,5 m
Šířka: 60 mm
Hloubka: 80 mm
Výška: 85 mm
Hmotnost: 247 g
Šířka balení: 145 mm
Hloubka balení: 40 mm
Výška balení: 170 mm
Typ balení: Závěsný obal
Verze USB Power Delivery až do: 25 W