GEMBIRD Univerzální adaptér NPA-PD60-01 pro notebook, Type-C PD, USB, 60W
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Skladem-dodání 2-4 dní
Part no.: NTP054066
Kód produktu: 96635644
Výrobce: OEM
Váha: 1 kg
Popis produktu
Popis produktu
Specifikace
Rozsah vstupního napětí: 100...240 V AC, 50-60 Hz až 90 W
Výstup USB Type-C: 5 ... 20 V DC až 4,5 A; Režim PD typu C 5 ... 20 V DC až 3 A
Výstup portu USB-A: 5 V DC až 2,5 A
Podporované technologie (rychlé nabíjení): USB-C PD2.0/3.0; QC2.0/3.0; MTK FCP BC1.2
Napájecí kabel USB Type-C: 1,5 m
DC napájecí kabel notebooku: 1,5 m
DC konektory notebooku: M4, M5, M6, M7, M8, M12, M19, M20, M21, M28
Rozměry: 68 x 68 x 31 mm (tělo nabíječky)