Gigabyte GAMING/A16 3VHK3CZ894SH/R7-260/16"/WUXGA/16GB/1TB/RTX 5060/W11H/Black/2R
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: GAMING A16 3VHK3CZ894SH
Kód produktu: 121573871
Výrobce: Gigabyte
Váha: 3,8 kg
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
Gigabyte GAMING A16 3VHK3CZ894SH
Operační systém: Windows® 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 7 260 (8 jader, 16 vláken, 3,8/5,1 GHz, 24 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5-5600 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost: až 64GB DDR5-5600 SO-DIMM
Pevný disk: 1TB SSD M.2 PCIe Gen4x4 NVMe
Sloty pevného disku: Dva sloty M.2 PCIe Gen4x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16" 16:10 IPS WUXGA (1920x1200) 165Hz, 300nitů (typical), podpora MUX Switch
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU 8GB GDDR7
Audio: Reproduktory 2x 2W, Dolby Atmos®; mikrofon
Web kamera: HD 720p
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: 1G LAN
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WIFI 6E 802.11ax 2x2 + BT5.2)
Konektory USB:
* 1x Typ-A podpora USB2.0
* 2x Typ-A podpora USB3.2 Gen1
* 1x Typ-C USB3.2 Gen1 podpora DisplayPort™ 1.4 a Power Delivery 3.0
Další konektory:
* 1x DC-in
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x 3,5mm audio jack s podporou kombinace mikrofon / sluchátka
Baterie: Integrovaná 76 Wh
Napájení: 150W AC Adaptér
Barva: Černá (Black Steel)
Materiál: Plast
Rozměry(ŠxHxV): 358,3 x 262 x 22,99 mm