Gigabyte GAMING/A16 PRO DYHG5CZCC4SH/7-240H/16"/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5080/W11H/Black/2R
KATEGORIE
  1.
   Na vašem soukromí nám záleží
Dostupnost: Ano, centrál. sklad
Part no.: GAMING A16 PRO DYHG5CZCC4SH
Kód produktu: 123951133
Výrobce: Gigabyte
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu
Popis produktu
GIGABYTE GAMING A16 PRO  DYHG5CZCC4SH
Operační systém:  Windows 11 Home
NPU:  ne
Paměť:  2x 16GB LPDDR5X 5600 MHz
Počet slotů (celkem/volných):  (0/0)
Pevný disk:  1TB SSD NVMe PCIe Gen4
Rozšiřující sloty pevného disku:  2x slot PCIe Gen4x4 M.2
Displej:  16" 16:10 IPS WQXGA (2560×1600) 165Hz, 3ms, sRGB 100%, 400nitů
Grafická karta:  NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 Laptop GPU 16GB GDDR7
Audio:
*2x 2W reproduktory
*Mikrofon
*Dolby Atmos®
Web kamera:  FHD (1080p) + IR
Polohovací zařízení:  TouchPad
Podsvícená klávesnice:   Ano
Numerická klávesnice:  ne
Čtečka otisků prstů:  ne
Čtečka čipových karet:  ne
Čtečka paměťových karet:  ne
Optická mechanika:  ne
Síť:  1G LAN
Bezdrátová komunikace:  WIFI 6E (802.11ax 2x2) + Bluetooth v5.2
Porty USB:
*2x Type-A s podporou USB 3.2 Gen 1
*1x Type-A s podporou USB 2.0
*1x Type-C USB 3.2 Gen 1 s podporou DisplayPort™ 1.4 a Power Delivery 3.0
Další porty:
* 1x DC in
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x 3,5mm audio jack s podporou kombinovaného konektoru pro mikrofon/sluchátka
Baterie:  Lithium-polymerová baterie 76 Wh
Napájení:  240W síťový adaptér
Barva:  Titanově černá
Rozměry:  358,3 × 262,5 × 19,45–22,99 mm